Home / Kuriozitete / Dasma kosovare me makina super luksoze, ata që i panë mbeten gojëhapur! (Foto/Video)

Dasma kosovare me makina super luksoze, ata që i panë mbeten gojëhapur! (Foto/Video)

Sezoni i verës që lamë pas ishte njëri prej sezoneve në të cilat dasmat kosovare nuk patën të ndalur dhe për dallim nga e kaluara kur dasmorët bënin një rrugë të gjatë deri te familja e nuses tani është më ndryshe.

Familja nga Malisheva këtë verë morën nusen me disa makina tejet luksoze të cilat lanë gojëhapur të gjithë ata që i panë teksa kalonin rrugën.

Në videon që shihni më poshtë shihni se si dasmorët nga Malisheva me makinat super të shtrenjta morën nusen, kjo video është e siguruar pikërisht nga Xati Production, të cilët edhe bënë xhirimin në tërësi të kësaj dasme.aaa_1479364683-2555111aaaa_1479364686-6291782aa_1479364680-3831708

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *