Home / Showbiz / Diçka nuk shkon si duhet, kunatat ulen larg njëra-tjetrës në darkën në të cilën shkuan bashkë (VIDEO)

Diçka nuk shkon si duhet, kunatat ulen larg njëra-tjetrës në darkën në të cilën shkuan bashkë (VIDEO)

Kunatat e estradës, Nora Istrefi e Tuna kanë shkuar bashkë në darkën private të organizuar nga Valdrin Sahiti dhe kjo ka tërhequr vëmendjen maksimale.

Po aq vëmendje ka tërhequr fakti se ato nuk janë ulur pranë e as nuk kanë ndenjur me njëra-tjetrën, shkruan lajmi.net

Nga ndeja në fjalë po qarkullojnë video të ndryshme në të cilat mund t’i shihni edhe kunatat Berisha, larg e duke u argëtuar me shoqëri tjetër.

https://www.facebook.com/pg/ValdrinSahitiOfficial/videos/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *