Home / Showbiz / Dikur e tallnin për vetullat e trasha, tani është ndër modelet më të suksesshme

Dikur e tallnin për vetullat e trasha, tani është ndër modelet më të suksesshme

Pasi u tall për vite të tëra në shkollë për shkak të vetullave të saj të trasha e të zeza, një 17- vjeçare nga Porto Riko me emrin Natalia Castellar, gjeti suksesin.

Pikërisht në sajë të kësaj karakteristike, prej së cilës vuajti jo pak, vajza u pikas nga një agjenci mode në Los Angeles dhe sapo ka firmosur një kontratë si modele.

“Pres me padurim të udhëtoj dhe punoj”, shprehet e reja.

Pikërisht si piktorja e famshme Frida Khalo, edhe Natalia po shkon drejt suksesit prej vetullave të sja, falë disa fotografive të bëra nga një artist meksikan. Rasti i saj është tipiku se si një defekt në dukje, mund të jetë shtysë drejt suksesit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *