Home / Showbiz / Duet me Linda Morinën? Këngëtarja e mirënjohur surprizon me përgjigjen e saj

Duet me Linda Morinën? Këngëtarja e mirënjohur surprizon me përgjigjen e saj

Këngëtarja Big Mama ka thënë se do të bënte duet me Linda Morinën.E ftuar sot në emisionin ”1 Kafe me Labin’’ ishte këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Besiana Kasami e njohur për publikun si Big Mama.

Gjatë bisedës, këngëtarja dhe moderatorja tha se nga realizimet e emisioneve të saj Mama’s Trip përshtypje i ka lënë qyteti i Skënderajt, për të cilin më hereët ka pasur përshtypje tjetër.

”Përshtypje më ka lënë qyteti i Skënderajt, ishte një qytezë e zhvilluar shumë në anën e sportit, kulturës, ishin mikpritës’’, tha Big Mama.Ajo gjatë bisedës tregoi edhe disa nga përvojat e saj gjatë realizimit në Bondstil. Ajo tha se brenda në Bondstil siç tha ajo ishte shumë interesant ku i kishte të gjitha duke shtuar se ishte si botë në vete.

Ajo shtoi se do të ksihte bërë duet me Linda Morinën, të cilën edhe e përshëndeti.Ndryshe, Big Mama përveç angazhimeve muzikore, është edhe moderatore e emisionit Mama’s Trip, i cili transmetohet në Tv21 në Maqedoni.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *