Home / Showbiz / Dy prezantuese emisionesh shfaqen me të njëjtën veshje

Dy prezantuese emisionesh shfaqen me të njëjtën veshje

Rastësi ose jo, dy prezantuese emisionesh janë shfaqur me të njëjtën veshje.

Bëhet fjalë për Najada Elmazin dhe Rudina Magjistarin.

Drejtuesja e “Pro Art” në Channel One kishte veshur bluzën me detaje dhe pantallonat e gjata pak ditë më parë kur në program kishte të ftuar Agim Hushin.

Ndërkohë, Rudina është shfaqur me të njëjtën veshje disa ditë pas saj në emisionin e pasdites “Rudina”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *