Home / Showbiz / Dy prezantueset shqiptare s’ka kush që i ndan

Dy prezantueset shqiptare s’ka kush që i ndan

Ato që të dyja janë shumë të dashura për publikun shqiptar, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu të dyja janë pjesë e ‘Top Medias’ por në emisione të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Të dy prezantueset janë bërë mama por gjejnë kohën të jenë edhe vetëm , por  ato tregojnë edhe një anë tjetër dashurin ndaj kafshëve. Edhe pse të rrisësh fëmijë është e mundimshme ato tregojnë se dashuria, kujdesi është i pa fund për çdo qenie. Dyshja kudo janë bashkë dhe kalojnë momente shumë të bukura njëra me tjetrën./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *