Home / Lajme / E ardhmja më e ndritur e fëmijëve tuaj!Bletëzat 2016 në Tetovë, në DHJETOR!

E ardhmja më e ndritur e fëmijëve tuaj!Bletëzat 2016 në Tetovë, në DHJETOR!

Festival i vlerave më të begata kulturore dhe artistike.Festivali Bletëzat e ardhmja më e ndritur e fëmijëve tuaj!

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *