Home / Showbiz / E tradhëtuan edhe lotët, Adem Ramadanin në emision

E tradhëtuan edhe lotët, Adem Ramadanin në emision

Këtë javë i ftuar në emisionin “N’Kosovë Show” do të jetë ish-këngëtari Adem Ramadani.

Ai foli për jetën e tij para dhe pas përkushtimit të tij në fe, si dhe performoi disa ilahi.

Numri i shikuesve në publik ishte rekord.

Në një moment atë e tradhëtuan edhe lotët.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *