Home / Showbiz / Enca Haxhia gjen dashurinë në Mynih?

Enca Haxhia gjen dashurinë në Mynih?

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft romantike.
Në këtë postim shfaqet dy duar teksa bëjnë gëzuar me një pije të ngrohtë dhe krahas fotos Enca shkruan: “Kam mbetur në Mynih pasi fluturimi u anulua dhe nuk mund të isha më e lumtur se kaq,”-shkruan Enca krahas fotos së publikuar. Të ketë gjetur dashurinë këngëtarja e njohur?

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *