Home / Showbiz / Eneida Tarifa ja pse u largova nga “Portokalli” (VIDEO)

Eneida Tarifa ja pse u largova nga “Portokalli” (VIDEO)

Eneida Tarifa për 6 vite ishte prezantuese e spektaklit humoristik ‘Portokalli’, por ndërkohë këtë vit nuk do të jetë më.

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, Eneida ka folur gjerë e gjatë për jetën e saj familjare, profesionale si dhe arsyen se përse është larguar nga spektakli.

“Kalova një periudhë shumë të bukur 6-vjeçare pranë një spektakli shumë të bukur, i cili më dha disa dimensione të tjera, siç ishte aktrimi dhe prezantimi…Nuk jemi të përjetshëm, të pazëvendësueshëm. Televizionet ndjekin praktikat e rotacionit, ndodh edhe me ekranet e mëdha…”, – tregon ajo.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *