Home / Lajme / Kronika e zezë / Fituesi i “X Factor” humb jetën bashkë me shokun e tij

Fituesi i “X Factor” humb jetën bashkë me shokun e tij

Dy të rinj janë përfshirë në një aksident fatal në zonën e ish¬Bllokut në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës21:20 në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës së “Bllokut”, ku drejtuesi i motorit me targa “AP 105” humbi kontrollin dhe për pasojë janë rrëzuar.

 Kejdi Halili, 21 vjeç dhe Ergi Dini, 22 vjeç u dërguan në spital në gjendje të rëndë shëndetësore dhe rreth orës 21:50, kanë ndërruar jetë në spital, si pasojë e dëmtimeve të marra.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *