Home / Showbiz / Fjalët prekëse të Arilenës për vdekjen tragjike të Ergi Dinit

Fjalët prekëse të Arilenës për vdekjen tragjike të Ergi Dinit

Lajmi për vdekjen e fituesit të X Factor Albania – Ergi Dinit, e ka shokuar dhe lënë pa fjalë një tjetër fituese të po këtij edicioni, njofton Klan Kosova.

Arilena Ara ka postuar një fotografi të kolegut të tij tashmë të ndjerë, në llogarinë e saj në Instagram, duke thënë se ka mbetur pa fjalë, dhe me dhimbje pafund, pasi mori lajmin për vdekjen e Ergit.

“E shokuar, nuk kam fjale, dhimbje pafund.. Ergi, u prefsh ne paqe! Ngushellime familjes qe te kishin driten e syve”, ka shkruar Arilena.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *