Home / Showbiz / Flori dhe Elvana janë në fokus, ja mesazhet që kanë dhënë të dy sot

Flori dhe Elvana janë në fokus, ja mesazhet që kanë dhënë të dy sot

Flor Mumajesi dh Elvana Gjata janë në qendër të lajmeve rozë nga mediat jo vetëm për bashkëpunimin e tyre në fushën e muzikës dhe bizneseve, por edhe ‘thashethemeve’ për një lidhje me të fortë se kaq.
Por duke iu referuar gjithmonë burmimeve të cilët konfirmojnë se tashmë asnjë nuk i lidh më bashkë, Elvana dhe flori kanë reaguar mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale. Në profilet e tyre në Instagram, të dy kanë postuar foto, ku më shumë në sy bie mesazhi i Florit ‘It’s okay”, ndërsa Elvana një foto të vetën paksa ‘nevrike’.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *