Home / Showbiz / foto që te shumëkush mund të ngjallë dyshime Adelina Ismajlit dhe deputetin nga radhët e LVV

foto që te shumëkush mund të ngjallë dyshime Adelina Ismajlit dhe deputetin nga radhët e LVV

Këngëtarja Adelina Ismaili qysh nga fillimi i karrierës së saj është njëra prej femrave që cilësohet si më energjike në estradën tonë.

Në një foto e cila është realizuar kohë më parë, shihen Adelina së bashku me Fisnik Ismailin, deputetin nga radhët e LVV.

Kjo foto mund që të shumëkush të ngjallë dyshime, por jo Adelina dhe Fisnik Ismaili kanë të njëjtin mbiemër dhe janë kushërinj.

adelina-ismaili1

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *