Home / Kryesoret / Gazetari e pyet Mijallkovin: “Naçallniçe”, a i bëre një miliardë euro? (Video)

Gazetari e pyet Mijallkovin: “Naçallniçe”, a i bëre një miliardë euro? (Video)

Gazetari Sasho Politiko i ka parashtruar disa pyetje ish drejtorit të DSK-së Sasho Mijallkov, pasi ka dalë nga PSP-ja. Ai mes tjerash e ka pyetur: “Naçallniçe” a ke mbërri deri në një miliardë euro?, transmeton Gazeta Lajm.

Mijallkov nuk i është përgjigjur këtyre pyetjeve,  e as gazetarëve tjerë.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *