Home / Kuriozitete / Gjendet një foshnje e porsalindur në qese të mbeturinave në aeroport

Gjendet një foshnje e porsalindur në qese të mbeturinave në aeroport

Në aeroportin e Vjenës është gjetur në mbeturina një foshnje e mbështjellë më qese të mbeturinave

Foshnja është e porsalindur. Ndihma emergjente ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka dërguar foshnjën e porsalindur në spital, shkruan Allo.

Më vonë, u zbulua se nëna e foshnjës, 27 vjeçare ishte një studente që jetonte në Vjenë, me prejardhje nga Nigeria

Foshnja tash është nën kujdesin e spitalit.

Image

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *