Home / Showbiz / Gjystja: Ja me sa meshkuj kam bërë …., përveç burrit tim

Gjystja: Ja me sa meshkuj kam bërë …., përveç burrit tim

Këngëtarja e mirënjohur Gjystë Vulaj, e ftuar të premten mbrëma në emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës ka folur për herë të parë për seksin, familjen dhe karrierën.

E martuar që 16 vjeç, Gjystja “betohet” se burri i saj, Sokoli, është i vetmi mashkull që ka kryer marrëdhënie seksuale.

Gjithsesi, ajo shprehet se do ta falte bashkëshortin nëse ai do ta tradhtonte.

Ndërsa, thekson se në momente të caktuara, ka menduar ta tradhtonte Sokolin, kur ka dyshuar tek ai, me të parin mashkull që do i dilte përpara.

Martesa 22-vjeçare e këngëtares dhe fëmijët, sipas saj, i kanë ulur disi intensitetin e jetës seksuale

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *