Home / Showbiz / Hiti i këtij viti vjen nga Stupcat (Video)

Hiti i këtij viti vjen nga Stupcat (Video)

Kanga e re 2016..😂 #HIT

A post shared by Vedat Bajrami (@stupcatofficiial) on

Komikët e njohur, Stupcat, kanë publikuar një video në rrjetet sociale, në të cilën shfaqen me një këngë, ashtu si dinë vetëm ata.

Vedat Bajrami interpreton në mënyrën e tij një version të mbushur me satirë dhe humor.

Teksa në versionin hip-hop inkuadrohet Osman Azemi. Mensur Safçiu është në rolin e vlerësuesit.

“Kënga e re 2016… Hit”, shkruan në përshkrimin e videos. Shijojeni! /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *