Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor – 07.11.2016

Horoskopi ditor – 07.11.2016

Dashi

Ka rrezik te zhgënjeheni tej mase sot ju te dashuruarit sepse partneri do shfaqe para jush një ane te panjohur. Ne vend qe te merrni vendime te menjëhershme, me mire bëni durim dhe gjeni kohen për te folur qetësisht me te. Beqaret me mire mos nxitohen sepse mund te zhgënjehen pa mase. Buxheti do jete shume here me i qëndrueshëm kështu qe mund ta kryeni pa frike ndonjë shpenzim.

Demi

Do kuptoheni shume mire sot ju te dashuruarit me njeri-tjetrin dhe se bashku do vendosni për ato qe doni te bëni ne te ardhmen. Beqaret do e kërkojnë ne çdo moment princin e tyre te kaltër, por me shume gjase nuk kane për ta gjetur dot atë. Gjendja e financave do vazhdoje te mbetet e qëndrueshme edhe këto kohe. Do arrini t’i kryeni pa problem shpenzimet e nevojshme.

Binjaket

Edhe pse ne një lidhje do ndiheni te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri nuk do ju kushtoje vëmendjen qe ju keni pritur deri me sot. Beqaret do jene me shume fat dhe do realizojnë takime fantastike te cilat do i çojnë drejt lidhjeve serioze. Ne planin financiar duhet te bëni te pamundurën qe t’i mbani te ardhurat sa me te mira. Do lodheni pak, por do ja dilni mbanë.

Gaforrja

Shfrytëzojeni sa te mundni ditën e sotme ju qe jeni ne një lidhje sepse jo gjithmonë shfaqen mundësi te tilla. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do përjetojnë kënaqësi pafund fale disa personave qe i kane njohur rishtazi. Ne planin financiar duhet te ndërmerrni iniciativa për ta ndryshuar sa me pare gjendjen sepse ne te kundërt do keni probleme serioze.

Luani

Dita e sotme nuk do jete shume e mire për ju qe keni një lidhje. Do konfliktoheni edhe për gjerat me te vogla me partnerin. Beqaret do bëjnë mire te mos i shmangin te gjithë personat qe do i joshin, pot fillimisht te njihen mire me ta. Me financat nuk do i keni punët mire. Do kryeni shpenzime te jashtëzakonshme dhe problemet do jene serioze.

Virgjeresha

Ekuilibri, qetësia dhe mirëqenia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni aq mire saqë hera herës do ju duket sikur jeni mbi re. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person qe do ua prezantojnë miqtë. Gjendja e financave do konsolidohet. Do filloni edhe disa projekte te rëndësishme dhe do ndiheni mjaft te qete.

Peshorja

Do arrini ta përmirësoni jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do ndiheni te qete pranë partnerit. Toleranca dhe mirëkuptimi do mbizotëroje gjithë kohës. Beqaret do bien ne dashuri me një te afërm te miqve dhe do kenë disa ndryshime ne jetën e tyre. Me financat duhet te tregoheni sa me te kursyer ne mënyrë qe te mos ju lindin aspak probleme.

Akrepi

Dite e favorshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni te qarte ne mendime dhe do e dini mire çfarë hapash te hidhni. Edhe beqaret do jene me më shume fat se kurrë dhe do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te mëdha. Gjendja e financave do jete e mire deri ne mesdite, por për shkak te disa shpenzimeve te pamenduara situata mund te ketë lëkundje.

Shigjetari

Do jeni shume te ngarkuar me pune sot dhe keni për ta lënë pas dore partnerin tuaj. Do bëni mire te flisni me te dhe t’ia sqaroni gjithçka para se te keni probleme. Beqaret do kenë vetëm disa takime normale dhe do mbeten serish vetëm. Ne planin financiar gjithçka do ndryshoje për mire fale mbështetjes se madhe qe do iu japin disa familjare.

Bricjapi

Ju qe jeni ne një lidhje do bëni mire te mos ndërmerrni shume rreziqe sot sepse partneri nuk do jete ne humor dhe mund te keni probleme te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri dhe do vazhdojnë te mbeten me te njëjtin status si me pare. Financat do dini si t’i menaxhoni dhe gjendja do mbetet e qëndrueshme. Vështirësi nuk do ketë aspak.

Ujori

Jeta juaj ne çift do jete tej mase e mbrojtur nga yjet. Edhe sikur persona te trete te mundohen t’ua prishin harmoninë, nuk do ja dalin dot mbanë. Ata qe janë beqare, nuk do e kenë te lehte t’i besojnë dikujt dhe ka rrezik te vazhdojnë te mbeten ashtu si janë. Ne planin financiar, Jupiteri do jete aleati juaj qe do ju ndihmoje t’i menaxhoni me kujdes paratë qe do keni neper duar.

Peshqit

Ka rrezik te jeni me impulsive sot ju qe keni një lidhje dhe kjo do i shtoje debatet dhe mosmarrëveshjet ne çift. Beqaret do i marrin gjerat shtruar dhe nuk do nxitohen për asgjë. Shume shpejt kane për te dale mundësi te shkëlqyera edhe për ata. Financat mbajini gjithë kohës nen kujdes nëse nuk doni te keni probleme serioze me pas.

Gjithashtu lexo

Horoskopi ditor – 29.07.2017

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *