Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor – 15.11.2016

Horoskopi ditor – 15.11.2016

Dashi

Pika me e forte qe keni ju te dashuruarit për te mbajtur një lidhje te qëndrueshme është se gjithmonë gjeni kohe për te kaluar kohe dhe çaste intime me atë qe keni ne krah. Edhe sot do jete një dite e shkëlqyer. Beqaret nuk do qëndrojnë edhe për një kohe te gjate vetëm. Sot do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje. Ne planin financiar suksesi ka për te qene i garantuar.

Demi

Asnjë planet nuk do ndikoje negativisht tek jeta juaj ne çift kështu qe marrëdhënia mes jush do vazhdoje te mbetet e qëndrueshme. Beqaret do jene me joshës se kurrë me pare prandaj do tërheqin pas vetes persona te shumte. Ne fund te ditës ata do kenë mundësi te bëjnë edhe zgjedhjen me te mire. Me financat duhet te bëni sa me tepër kujdes sepse nëse situata ju del nga duart keni për te pasur probleme serioze.

Binjaket

Dite shume e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju dalin aspak mosmarrëveshje. Beqaret gjithashtu do jene me shume fat ne dashuri. Ata do gjejnë një person qe do ju përshtatet ne çdo pike. Menaxhimin e buxhetit duhet t’ia lini ne dore specialisteve pasi vete nuk do mundni dot ta mbani te qëndrueshëm.

Gaforrja

Dite e mbushur me optimizëm ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Me partnerin do ndani çdo mendim dhe çdo ndjenje. Beqaret ka rrezik te jene posesive dhe do bëjnë disa gabime te pafalshme. Sot gjerat nuk do ecin ashtu si keni dashur. Financat do kalojnë vështirësi pafund gjate gjithë kësaj dite. Merrni masa sa me shpejt pa qene shume vone

Luani

Jeta juaj ne çift ka për te qene gjithë kohës e mire sot. Nuk do keni as problemin me te vogël me atë qe keni ne krah dhe emocionet do shumëfishohen. Beqaret me ne fund do realizojnë disa takime interesante te cilat do ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Buxheti ka për te qene goxha i mire nëse arrini t’i kryeni me kujdes dhe maturi shpenzimet.

Virgjeresha

Dite shume e qëndrueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. As qe do ua vini veshin fjalëve te të tjerëve dhe do bëni vetëm atë qe do ndieni. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak me te cilin do fillojnë një lidhje te jashtëzakonshme. Financat do jene te mira. Po ditët te shpenzoni me kursim gjendja ka për te mbetur e kënaqshme.

Peshorja

Dielli dhe Merkuri do jene planetët me te favorshëm te jetës tuaj ne çift. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet aq shume saqë juve do ju duket e pabesueshme qe jeni ne realitet. Beqaret papritur do kenë një takim, i cili do shndërrohet ne një lidhje te jashtëzakonshme. Financat nuk do jene te këqija, prandaj mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Akrepi

Dite jo shume e mire do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here mund te keni debate dhe mosmarrëveshje me partnerin tuaj, megjithatë asgjë për t’u alarmuar. Beqaret me ne fund do realizojnë takimet e tyre me te veçanta dhe jeta do ju ndryshoje menjëherë. Tek financat Dielli do ndikoje pozitivisht dhe do ua qartësojë mendimet. Nuk do bëni aspak gabime.

Shigjetari

Marrëdhënia mes jush dhe partnerit ka për te qene e jashtëzakonshme sot. Nuk do keni as problemin me te vogël me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do mund te fiksohen vetëm pas një personi dhe kjo do beje qe as sot te mos e fillojnë dot një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar do bëni te pamundurën qe ta stabilizoni situatën. Gjendja ka për te qene me e qëndrueshme.

Bricjapi

Dite shume delikate do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni ide shume te ndryshme me partnerin dhe marrëdhënia me te nuk do jete aspak e mire. Beqaret do realizojnë disa takime, por nuk do ndihen ende gati te hedhin hapa me tej. Me financat tregohuni sa me te organizuar sepse nëse fillojnë problemet, zor se mund te rivendosni lehtësisht qëndrueshmërinë.

Ujori

Nuk do ndiheni aspak mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mosmarrëveshjet me te do jene te vazhdueshme. Sido qe te jete puna, mire është te mos merrni vendime te nxituara. Beqaret do jene me te duruar dhe kjo do i çojë ne drejtimin e duhur. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë mire është qe çdo shpenzim te kryhet i mire menduar.

Peshqit

Dite me e këndshme dhe me e ekuilibruar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni te logjikshëm me çdo gjë qe do i kërkoni partnerit dhe marrëdhënia me te do përmirësohet akoma me tepër . Beqaret nuk do arrijnë dot te fillojnë një lidhje edhe pse do mundohen gjate gjithë kohës. Buxheti do jete shume here me i kënaqshëm se me pare.

Gjithashtu lexo

Horoskopi për ditën e sotme e hënë, 31 korrik 2017

Dashi – Influenca negative e Neptunit nuk do arrije dot te preke jetën sentimentale te çifteve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *