Home / Lajme / Kronika e zezë / Humb jetën tragjikisht 24 vjeçarja

Humb jetën tragjikisht 24 vjeçarja

Një 24 vjeçare me inicialet D. P., ka ndërruar jetë tragjkisht pas një aksidenti në lagjen Goce Dellçev të Shkupit rreth orës 16.30, të ditës së djeshme.

24-vjeçarja ka qenë duke udhëtuar me një automjet tip “Pezho”, por papritur është përplasur me një autobus të NPK-së, njofton “Kurir”.

 Vajza ka marrë plagë të rënda në trup si pasojë e aksidentit,dhe pasi është dërguar në spital, nuk ka mudur t’i shpëtojnë plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e aksidentit tragjik ku humbi jetën 24 vjeçarja me inicialet D. P.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *