Home / Showbiz / Irina Shayk si gjithmonë mahnitë me bukurinë e saj.

Irina Shayk si gjithmonë mahnitë me bukurinë e saj.

Modelja seksiIrina Shayk si gjithmonë mahnitë me bukurinë e saj.

Së fundi bukuroshja ka qenë pjesë e eventit të 20-vjetorit të “Intimissimi”, shkruan Indeksonline.

Shayk derisa ka pozuar ndër shumë vajza, padyshim që ka shkëlqyer ndër të gjitha.

Vlen të përmendim faktin se Shayk është njëra ndër modelet më të kërkuara në botë.

irina-1_1479430328-1768791

 

 

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *