Home / Showbiz / Ja çka i bën Adelina Tahiri mikrofonit

Ja çka i bën Adelina Tahiri mikrofonit

Adelina me një pamje mjaft provokuese më një mini-fund sikur mos ta kishte farë ku aq i shkurtër është sa i shihen edhe të brendshmet
Mbrëmë të gjithë këngëtarët e estradës ishin të angazhuar nëpër mbrëmje dhe vende të ndryshme e ku edhe Adelina ishte në festë por për ti argëtuar të tjerët me performancat e saj. Por diçka që të bije në sy është se si këngëtarja e mban mikrofonin apo ky çast është zënë duke ndez Adelina atmosferën me këngë dhe vallëzim.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *