Home / Showbiz / Ja si ka vendosur ta fshehë Tuna barkun e fryrë

Ja si ka vendosur ta fshehë Tuna barkun e fryrë

Prej se u mor vesh se është shtatzënë, Tuna nuk ndalet së veshuri rroba të gjëra që nuk ia ekspozojnë barkun e fryrë.

Sikurse në mbrëmjen e Valdrin Sahitit, Tuna edhe këtë herë ka veshur një pallto të gjerë e nën të një fustan po ashtu të gjerë…transmeton Gazeta Express

Ajo po kujdeset që edhe në koncerte të mos duket shtatzënë.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *