Home / Showbiz / Jennifer Lopez, gjithmonë në formë(FOTO)

Jennifer Lopez, gjithmonë në formë(FOTO)

Jennifer Lopez ka treguar format e saj të jashtëzakonshme trupore në numrin më të ri të revistës së mirënjohur, Bazaar.
Ylli i “The Jenny from the Block” ka treguar se ajo akoma mban epitetin e një nga femrat më të bukura në botë në numrin e kësaj reviste për muajt dhjetor-janar.

Ajo ka realizuar edhe një fotosesion ku shihet me fustane të ndryshme, në një nga to me një fustan ylber ku ka treguar këmbët e saj të gjata, transmeton Klan Kosova.

Lopez shihet edhe me fustane të tjera, ndërsa duket se fotografia që bën më së shumti përshtypje është ajo ku ajo është e shtrirë me bikine ngjyrë të kaltër ku shihet duke marrë rreze dielli.

Shihni fotografitë më poshtë dhe shijoni ato!

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *