Home / Showbiz / Justin Bieber “u dashurua” në të, por fotografia që ka publikuar modelja do ta zhgënjejë këngëtarin

Justin Bieber “u dashurua” në të, por fotografia që ka publikuar modelja do ta zhgënjejë këngëtarin

Një bukuroshe, e cila tërhoqi vëmendjen e Justin Bieber në Instagram, ka nxitur spekulime se është shtatzënë.

Cindy Kimberly u bë përnjëherë e famshme në fund të vitit të kaluar, pasi ylli kanadez e publikoi një fotografi të sajën në rrjetet sociale me mbishkrimin: “O Zot, kush është kjo!”.

Mirëpo, tash bukuroshja spanjolle (e cila asokohe ishte vetëm 17 vjeçe dhe punonte si dado), e ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me barkun e fryrë.

Doli fshehtësia…

“Doli fshehtësia”, ka shkruar bukuroshja, e cila tash është modele, në përshkrimin e fotografisë.

Fansat e saj kanë reaguar menjëherë për të shprehur befasinë dhe për ta uruar.

Zhgënjim për Bieber!

Më poshtë jua sjellim disa fotografi të Cindyt për të kuptuar arsyen pse Bieber u dashurua në të. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *