Home / Showbiz / Këngëtari i njohur sot i jep fund beqarisë

Këngëtari i njohur sot i jep fund beqarisë

Këngëtari Albatrit Muqiqi sot do të martohet me të fejuaren e tij Egzonën.

Cifti pas disa ditë përgatitje, sot do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni në Hotel Emerald.

Në festën e cila pritet të filloj në ora 19:00, përveç familjarëve dhe miqëve të familjës Muqiqi, do të marrin pjesë edhe shumë figura të njohura publike./Magazina.al/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *