Home / Lajme / Maqedoni / Kërcënoi vajzën nga Gostivari, i kërkon 2 000 euro në këmbim fotos pornografike

Kërcënoi vajzën nga Gostivari, i kërkon 2 000 euro në këmbim fotos pornografike

Një vajzë 22 vjeçare nga fshati Dobridoll i Gostivarit, është kërcënuar se nëse nuk paguan 2000“>2000 euro, kërcënuesit do t’i publikojnë një foto me përmbajtje pornografike.

Vajza është paraqitur në polici dhe ka denoncuar rastin, duke u thënë autoriteteve se ka marrë 30 deri në 40 mesazhe kërcënuese gjatë dy ditëve të fundit.

Sipas mesazheve, kërcënuesi kërkon 2000“>2000 euro në këmbim të mospublikimit të fotografisë, për të cilën 22-vjeçarja këmbëngul se është e montuar.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *