Home / Showbiz / Kështu duket nusja e Albatrit Muqiqit

Kështu duket nusja e Albatrit Muqiqit

3_1479041796-6764002_1479041793-7123322

Dy ditë më parë u martuan dhe dasma e tyre zëri vend në çdo shkrim e emision rozë.
Albatriti dhe Egzona në një ceremoni familjare të premtën e 11 nëntorit i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë disa vjeçare me martesë.

 

Por derisa imazhet e Egzonës si nuse dhe Albatritit si dhëndër, janë parë gjithandej nëpër media. Ndoshta nuk e keni parë se si është dukur nusja në “ditën e grave” me veshje tradicionale, shkruan “Magazina.al”

Në disa fotografi, Egzona shihet se ka shkëlqyer edhe me veshjet “dimi e jelek” por edhe veshjet tjera të cilat janë tradicionale për nuset tek ne.

Magazina.al ju sjell disa fotografi të Egzonës:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *