Home / Showbiz / Kështu u duk për Halloween Era Istrefi, ja me kë u shoqërua

Kështu u duk për Halloween Era Istrefi, ja me kë u shoqërua

Mbrëmë në natën e Halloween-it është maskuar edhe këngëtarja e njohur, Era Istrefi.
Ajo është shoqëruar nga menaxheri i saj Faton Shoshi dhe kryetari i “Partisë së Fortë” Visar Arifaj, shkruan “lajmi.net”.

Pozicinoni që ata kanë marrë duket shumë interesant, ndërsa në sy bie veshja e Visarit, gjë që nuk është e çuditshme pasi atë jemi mësuar ta shohim me eksperimente të ndryshme në stil.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *