Home / Showbiz / Kjo blogger-e shndërrohet në Jennifer Lopez brenda 60 sekondave

Kjo blogger-e shndërrohet në Jennifer Lopez brenda 60 sekondave

Mbase nuk është hera e parë shikoni një artiste grimi të kopjojë makijazhin e një personazhi të njohur, por në rastin e Dilan Sabah, ngjashmëria me JLo është vërtet e mrekullueshme.

Shkopinjtë magjikë ndoshta nuk ekzistojnë, por duke parë këtë femër të shndërrohet në Jennifer Lopez brenda 60 sekondave, vetëm me disa produkte bukurie, me siguri që do të besoni, të paktën tek magjia e makijazhit.

Në kanalin e saj të Youtube-it ajo ka postuar videon e shndërrimit.

Produktet e vetme që ajo përdor janë baza, shkëlqyesi, hijezuesi dhe qerpikët artificialë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *