Home / Showbiz / Kjo është arsyeja e vërtet që Tuna u nda nga bashkëshorti

Kjo është arsyeja e vërtet që Tuna u nda nga bashkëshorti

Këngëtarja e famshme Altuna Sejdiu-Tuna, vite më parë ishte martuar solemnisht me Rilind Rekën, që u bë zyrtarisht bashkëshorti i saj i parë

U dhanë shumë versione rreth ndarjes që erdhi aq shpejtë. Vetë këngëtarja që pas ndarjes më asnjëherë nuk e ka parë të udhës të ndalet gjatë tek kjo temë.

Arsyeja që qoj në ndarje, sipas Tunës, është kjo:

“Ne të dy kishim një jetë shumë dinamike. Kishim shumë mospajtime dhe para se të mbarojë dhe luga e fundit e mjaltit vendosa që mos të viktimizohem më shumë. Jemi ulur dhe kemi vendosur që të ndahemi për të mirën e të dyve”, thotë Tuna, transmeton “Kosovarja”.

Gjithashtu lexo

Lora Braha shkëlqen me elegancën e saj (Foto)

Këngëtarja Lora Braha, motra e këngëtares së njohur Mihrije Braha, shquhet për të njëjtën elegancë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *