Home / Showbiz / Kjo foto e kësaj modeleje do të hyjë në histori si fotoja më e bukur e 28 Nëntorit

Kjo foto e kësaj modeleje do të hyjë në histori si fotoja më e bukur e 28 Nëntorit

Saranda Shala ka pasur guximin e jashtëzakonshëm dhe të paprecedentë kur në vitin 2012 me rastin e 100-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë pozoi nudo.

Por, jo sikurse të tjera femra shqiptare, dikur supermodelja shqitpare u tregua një artiste e vërtetë, duke mos treguar asnjë detaj tjetër të parëndësishëm duke u përkulur për të formësuar shqiponjën dy krenare me duar të ngritura lart, transmeton “Telegrafi”.

Kjo vepër mjeshtërore u realizua nga një prej fotografëve më emblematikë të kësaj fushe, Arton Humolli, i cili kaherë ka ditur të realizojë vepra të tilla të mëdha artistike.

Më poshtë fotografia që pa dyshim se do të lërë gjurmë në histori:

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *