Home / Showbiz / Klesta Qehaja përfaqëson shqiptarët në Junior Eurovision (Video)

Klesta Qehaja përfaqëson shqiptarët në Junior Eurovision (Video)

Përfundojë pritja për Klesta Qehanë, dhe për popullin shqiptar që e përcjellë rrugëtimin e saj në garën Junior Eurovision.

Klesta do të përfaqësojë të gjithë shqiptarët në këtë garë me këngën “Besoj”, e cila mbahet sot, e ku Klesta do të këndojë e treta në mesin e 17-të shteteve pjesëmarrëse.

Festivali mbahet në ora 16:00, ndërsa ky është edicioni i 14-të i garës së Eurovizionit për më të vegjlit. Qipro, Izraeli dhe Polonia rikthehen në këtë edicion pasi kishin munguar vitin e kaluar.

Në bazë të basteve e komenteve, Klesta mund të futet në pesëshen më të mirë. Veçohet zëri i saj ndërsa komentohet se ka ngecje në paraqitjen skenike, në të cilën do të duhej të punohej më shumë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *