Home / Kuriozitete / Krokodili sulmon çiftin në pishinë

Krokodili sulmon çiftin në pishinë

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një skenë horror kur një krokodil sulmon një çift brenda pishinës së hotelit ku ata po qëndronin.

Videoja është bërë publike në rrjetet sociale dhe ka frikësuar jo pak njerëz.

Në pamje shihet se si krokodili i afrohet me shpejtësi çiftit që ndodhej brenda pishinës, ndërsa ata të tmerruar përpiqen të dalin me shpejtësi nga uji.

Sipas medieve, mësohet se vajza është sulmuar në krah nga krokodili, edhe pse ende nuk është arritur të bëhet e ditur se si krokodili ka arritur deri në pishinë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *