Home / Showbiz / Kush është modelja që do t’ju bëjë konkurrencë të gjithave?

Kush është modelja që do t’ju bëjë konkurrencë të gjithave?

Vajza në fotografitë e mëposhtme është vetëm 9-vjeçare dhe është modele. Kristina Pimenova është nga Rusia dhe është mjaft e bukur, ndërsa shihet qartë fytyra engjëllore e saj.
Ajo është nga kryeqyteti rus i Moskës, dhe nëna e saj e ka futur në botën e modës që kur ajo ishte në moshën 4-vjeçare.

Me një fytyrë të rregullt dhe sy të kaltër, Pimenova ka mahnitur të gjithë personazhet e njohura të botës së modës, dhe kjo ka bërë që ajo të jetë në kopertinën e prestigjozes, Vogue Bambini. Bukuroshja 9-vjeçare ka pasur bashkëpunime mode me marka të mëdha si Roberto Cavalli dhe Benetton.

the-most-beautiful-girl-in-the-world-kristina-pimenova-2-460x600_1477997922-9316729the-most-beautiful-girl-in-the-world-kristina-pimenova-1-2_1477997889-5958259

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *