Home / Showbiz / Kush fshihet pas “Fajit” të Ingrit Gjonit? (VIDEO)

Kush fshihet pas “Fajit” të Ingrit Gjonit? (VIDEO)

Prej pak kohësh Ingrit Gjoni kishte lajmëruar për këngën e saj të radhës, e cila do të ishte një bashkëpunim me Shpat Kasapin.

“Faji” është titulli i këngës së re, e cila sapo është publikuar në YouTube.

Nuk kishte si të ndodhtendryshe, ku edhe këtë herë Ingriti të shfaqej me skena provokuese dhe seksi. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *