Home / Showbiz / Kush ja bënte detyrat Shkurte Gashit, s’di ta shkruaj si duhet një fjalë shqip (Foto)

Kush ja bënte detyrat Shkurte Gashit, s’di ta shkruaj si duhet një fjalë shqip (Foto)

Se ajo di të këndoj shumë mirë, se ja thotë “live” kudo që shfaqet, kjo tashmë dihet

Këngëtarja Shkurte Gashi ndër vite ka realizuar edhe disa këngë me videoklipe, që e kanë bërë edhe më të njohur për publikun. Këngëtarja është e pranishme edhe në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Numri i atyre që e ndjekin Shkurte Gashin në Instagram ka shkruar në 200 mijë dhe për këtë këngëtarja ndihet falënderuese.

Ajo i ka falënderuar ndjekësit përmes një postimi në Insta Story, ku fatkeqësisht ka bërë gabime drejtshkrimore. Shikoni më poshtë!

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *