Home / Showbiz / Kush nuk e lë në baltë Çiljetën?!

Kush nuk e lë në baltë Çiljetën?!

Këngëtarja nga Tirana, Çiljeta Xhilaga përveç trupit bombastik që e ka, ajo ka dhe një fytyrë shumë të mirë, sidomos pjesën e syve dhe të buzëve, shkruan Kosovarja.

Ajo në një foto që ka postuar sot në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”, shkruan: “Syte dhe instikti s’me Kane lene Kurr ne Balt…..”.

Që na bënë të kuptojmë se përveç pamjes që ajo e ka, ka dhe instiktë që nuk e le në baltë./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *