Home / Showbiz / Ky është djali i Lorit… (Video)

Ky është djali i Lorit… (Video)

Këngëtarja Lori është kthyer me dy këngë të reja. Si gjithmonë, edhe këtë herë, Lori ka goditur në shenjë. Ani pse këngët e saj te reja nuk janë vizualizuar me videoklipe, ato kanë nisur të dëgjohen e komentohen, siç po komentohet edhe jeta private e këngëtares që pëlqehet aq shumë, shkruan “Kosovarja”.

Njëra këngë e Lorit, e kënduar në xhirimet festive të vitit të ri, mban titulli. “Ai djalë”. Kjo këngë ritmike vjen me tekst të Aida Barakut, muzikë të Armend Rexhepagiqit dhe orkestrim nga Miti Geci.

Lori ka shkëlqyer me fustanin e V&K – Vlora dhe Kaltrina Neziri dhe flokë e grim nga Sellma& Kaci.

Për “Kosovaren”, këngëtarja thotë se kjo temë nuk flet asgjë për jetën e saj private dhe se ky i këngës nuk është djali që ja ka pushtuar zemrën.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *