Home / Showbiz / Labinot Tahiri,i uron mirëseardhje në estradë Linda Morinës

Labinot Tahiri,i uron mirëseardhje në estradë Linda Morinës

Linda Morina për momentin është emri më i kërkuar në estradën tonë. Nuk shkon një ditë që nuk kemi së paku një lajm për Lindën.

Pas “suksesit “ të saj në Kosovë ajo ka arritur të depërtoi edhe në diasporë. Linda mbrëmë performoi në një diskotekë me pronar shqiptarë në Shtutgard të Gjermanisë, së bashku me Noizyn dhe Shkurta Gashin, shkruan Infokusi.com.

E sot ishte në shoqërinë e Labinot Tahirit i cili i uroi Lindës mirëseardhje në estradë duke i thënë “ E MADHE JE”./Infokusi.com/.

Labi në profilin e tij në Facebook ka postuar në video së bashku me Linda Morinën dhe mbishkrimi i kësaj video ishte :

Made in KOSOVA LINDA MORINA💐💐💐

Ata të cilët injorojnë njerzit gabohen, sepse Zoti është për ti vlersuar!

Pas kësaj video do ta shifni nje tjeetër se si e presin publiku kur e them emrin e saj! Aëëëë prush prush😂😂

Mirsejeardhur në Estradën kolegeve tua të KOSOVËS LINDA MORINA!
Më e kërkuara Lindaaaaa😂 thoshte, unë jam origjinal😇 e bukur haha 👏🏾✨
E madhe je…..!
Mbrëmja ishte në Enjoy Studgard!
Pronar Samiri dhe Musa!

Për më shumë shih videon më poshtë:

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *