Home / Kuriozitete / Lamtumirë shkopave për selfie

Lamtumirë shkopave për selfie

Një dron i ri ka dalë në skenë. Një dron i vogël për telefonin tuaj i cili qëndron në ajër dhe kontrollon lëvizjet e tua të trupit e të ndjek nga pas.

Ju vetëm duhet ta koordinoni atë dhe ai do ju vij pas si një “qen i bindur”.

Kjo është e ardhmja. Kjo është teknologjia që pritet të pushtoj botën shumë shpejtë.

Shikojeni videon dhe binduni/Zeri/

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *