Home / Showbiz / Lazim Destani në samitin e parë të diasporës në Tiranë,

Lazim Destani në samitin e parë të diasporës në Tiranë,

Në Tiranë dje dhe sot po mbahet samiti i parë i diasporës shqiptare ku të ftuar kanë qenë personalitete të ndryshme nga sfera të ndryshme përfshirë këtu politikan e biznesmen të njohur shqiptarë që kanë treguar veten në fushën në të cilën veprojnë,

Ky samit ka për qëllim që për së afërmi të sheh gjendjen dhe situatën e shqiptarëve kryesisht në sferën e ekonomisë dhe zhvilllimit.njofton Televizioni Koha.

 

 

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *