Home / Showbiz / Ledina Çelo kritikohet nga ndjekësit për pozat seksi, por ajo e ka një përgjigje

Ledina Çelo kritikohet nga ndjekësit për pozat seksi, por ajo e ka një përgjigje

Këngëtarja Ledina Çelo publikon shpesh foto në të cilët shfaqet mjaft seksi.
Diçka të tillë ka bërë edhe gjatë ditës së sotme, por duket se foto e saj më e fundit nuk është pëlqyer nga ndjekësit e saj, madje atë e kanë qortuar se si nënë e dy fëmijë dhe si bashkëshorte nuk duhet të bënte foto të tilla. Por ajo i është përgjigjur duke thënë se është pikërisht bashkëshorti i saj i cili, i ka bërë një foto të tillë dhe për këtë arsye ndjekësit nuk duhet të shqetësohen.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *