Home / Showbiz / Leonora gjen kopjen e saj

Leonora gjen kopjen e saj

Këngëtarja Leonora Jakupi jo vetëm që ka një zë të ëmbël por edhe pamja e saj sjellë ëmbëlsi në çdo paraqitje të saj

Sot Leonora ka sjellë për fansat e saj në rrjetet sociale një foto të shkëputur nga darka e së dielës që ishin të ftuar disa këngëtare nga dizajneri Valdrin Sahiti.

E në këtë foto shihen dy Leonora! Njëra në pjatë e pikturuar dhe tjetra që e mbanë pjatën Leonora e vërtetë.

Revista Kosovarja ua sjellë këtë foto që ta shihni se si duken dy Leonorat.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *