Home / Lajme / Maqedoni / Lëvizja “Besa” mban sot konventën në Shkup

Lëvizja “Besa” mban sot konventën në Shkup

LëvizjaBesa” pritet të mbajë sot konventën promovuese të deputetëve për zgjedhjet e 11 dhjetorit, në sallën Boris Trajkovski në Shkup.

Sipas agjends, konventa do të fillojë në orën 19.

Kryetari i Lëvizjes “Besa“, Bilall Kasami, ka thënë se beteja është e vështirë dhe se ajo mund të fitohet vetëm duke u bashkuar.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *