Home / Showbiz / Luana kopjoi këto këngëtare shqiptare në klipin e ri (Foto-Video)

Luana kopjoi këto këngëtare shqiptare në klipin e ri (Foto-Video)

Prezantuesja seksi, Luana Vjollca kohët e fundit ka vendosur të hy në rrugën e muzikës, ndonsë u kritikua ajo vazhdoje të njëjtin ritëm.

Madje ajo së fundi ka lansuar këngën e re ‘Je veç ti’, këtë këngë e finalizoi më videoklip duke marr pamje në Shqipëri dhe në Kosovë, konkretisht në qytetin e Prizrenit.

Por, jo vetëm pamje ajo huazoje edhe sekuenca nga klipet e kolegeve të saj duke filluar nga modeli i flokëve në pjesën e parmë të kokës ku të njëjtin stil e përdori këngëtarja Leonora Jakupi në këngën e saj ‘Vajza e kojshis’, shkruan IndeksOnline.

Luana njihet për format seksi dhe stilin që mbanë, por këngëtarja në këtë klip siç duket është inspiruar edhe nga klipi i këngëtares, Elavna Gjata ku pamjet e dikurshme në këngën e saj ‘Nuk jena me’ i gjejmë edhe tek klipi i sapo publikuar i bukuroshes Vjollca.

Madje Luana apo edhe regjisoret e skenave janë kujdesur edhe deri në detajin e fundit, duke u inspiruar edhe nga ecja por edhe veshja në klipin e këngëtares Nora Istrefi të kënga ‘S’je my lifestyle’.

Ajo që nuk mund ta mohojmë është që Luana duket mjaft seksi dhe kënga është pëlqyer mjaft mirë pavarësisht pamjeve të ngjashme me koleget e saj, madje një e dimë që Luanës nuk mund ti thojme me ‘Je veç ti’.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *