Home / Showbiz / Majlinda- Majkut: Jeta jote do të shkatërrohet nga e vërteta!

Majlinda- Majkut: Jeta jote do të shkatërrohet nga e vërteta!

Këngëtari Majk në një intervistë televizive ka pranuar se rrugët e tij me Majlinda Zekën tashmë janë të ndara.

Pas kësaj interviste ish e dashura e tij e cila është në pritje të një fëmijë, ka shkruar një thënje interesante në rrjetet sociale.

“Asnjëherë mos provo të ia shkatërrosh dikujt jetën me gënjeshtra, pasi e jotja do të shkatërrohet nga e vertëta”, ka shkruar Majlinda, transmeton “Magazina.al”

Por se a ka qenë ky një mesazh drejtuar Majkut, kjo nuk dihet! Ndarja e tyre ka habitur të gjithë menjëherë pasi u bë publik lajmi se çifti po bëheshin prindër.

 

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *