Home / Showbiz / Më në fund “zhvishet” edhe Shkëndija

Më në fund “zhvishet” edhe Shkëndija

Këngëtarja Shkendije Mujaj ende nuk i ka përfunduar pushimet e saj të cilat i ka filluar tash e disa ditë, transmeton Gazeta Blic.
Ajo si cdo ditë tjetër edhe sot ka publikuar foto në rrjetin social Instagram, mirëpo kjo foto e publikuar nga ajo është paksa më ndryshe këtu duket se Shkëndija është e zhveshur krejtësisht po ajo ka sjellur vetëm pjesen lartë ne foto ku i shihet gjoksi bombastik dhe fytyra me plotë intervenime me photoshop.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *