Home / Lajme / Maqedoni / Meda, është treguar shumë i sinqert tregon me cilat femra ka qenë

Meda, është treguar shumë i sinqert tregon me cilat femra ka qenë

Këngëtari i muzikës pop folk, Meda, është treguar shumë i sinqert në një intervistë së fundmi.
Ai në intervistën 60 sekonda të Prive ka rrëfyer disa prej cilësive të tij.

Teksa tha se është xheloz dhe pohoi se nuk di numrin e femrave që ka pasur, ai bëri një pohim mjaft interesant për atë se me kë do të kalonte një natë, shkruan Telegrafi.

“Uhaaa… me Angelina Jolien?!”, u shpreh Meda në këtë intervistë.

Ai pohoi se ka njerëz që i kanë mbetur borxh, por se muzika sjellë më shumë përfitime se sa futbolli.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *